Nazwa jednostki: Uniwersytet Opolski – Opole

Nazwa stanowiska: badacz/ka w projekcie “Projakościowa ewaluacja nauk prawnych” finansowanym ze środków programu MEiN “Nauka dla społeczeństwa”

Wymagania:

• Stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauki socjologiczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia badań ilościowych
  • Udokumentowany dorobek naukowy uwzględniający szeroko pojętą problematykę socjologiczno – prawną
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość niemieckiego mile widziana.

Opis zadań:

• przeprowadzenie badań dotyczących definiowania jakości badań naukowych w naukach prawnych przez osoby zarządzające badaniami;
  • Analiza wyników badań wyników ocen parametrycznych 2013 i 2016 oraz ewaluacji 2022.
  • Udział w pozostałych pracach zespołu

Typ konkursu: Projekt “Projakościowa ewaluacja nauk prawnych” realizowany w ramach programu MEiN Nauka dla społeczeństwa.

Termin składania ofert: 1 lutego 2022 r., 20:00 (CET)

Ogłoszenie wyników: do 15 lutego 2022 r.

Forma składania ofert: e-mail na adres pstec@uni.opole.pl

Warunki zatrudnienia:

Laureat/ka otrzyma wynagrodzenie w ramach umowy zlecenia finansowanej ze środków projektu MEiN “Nauka dla Społeczeństwa” na 12 miesięcy

Wynagrodzenie w projekcie wynosi [1800 BRUTTO-BRUTTO].

Kandydat/ka powinien złożyć następujące dokumenty:

1) wniosek skierowany do prof. dr hab. Marka Masnyka, J.M. Rektora UO o stypendium w Instytucie Nauk Prawnych Uniwersytetu Opolskiego w ramach projektu “Projakościowa ewaluacja nauk prawnych”

2) oświadczenie o posiadaniu stopnia doktora;

3) życiorys i wykaz publikacji;

4) oświadczenie o znajomości języka obcego lub certyfikaty lub inne dokumenty świadczące o stopniu znajomości języków obcych, jeżeli kandydat/ka nimi dysponuje;

5) następujące oświadczenie: „Oświadczam, że zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Opolski z siedzibą w Opolu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko badacza/badaczki w projekcie “Projakościowa ewaluacja nauk prawnych” realizowanego w ramach programu MEiN “Nauka dla społeczeństwa”   ………………………………………………….…………………………………….. (miejscowość i data) (podpis osoby składającej oświadczenie)

Rekrutacja jest dwuetapowa i obejmuje:

1) ocenę dokumentacji kandydatów/kandydatek;

2) rozmowę kwalifikacyjną z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.

Kierownik projektu:  dr hab. Piotr Stec, prof. UO.

Krótki opis projektu:  Projekt “Projakościowa ewaluacja nauk prawnych” finansowany jest w ramach programu “Nauka dla Społeczeństwa” MEiN. Jego celem jest analiza praktyk publikacyjnych i zasad ewaluacji nauk prawnych w celu opracowania nowego modelu ewaluacji nauk prawnych.

Data dodania ogłoszenia: 2022-01-26